Novinky
Vznik
Stavba
Cestující
Posádka
Plavba
Šetření
Vrak
Film
Média
Autor

fb

Donate


  HIDDEN EXPEDITION TITANIC

Dne 14. dubna 1912, velký parník RMS Titanic katastrofa ledovec a během několika hodin, se potopil na dno Atlantského oceánu. Jako součást skrytých Expedition Adventure League, to je tvoje práce, aby prozkoumala vrak tohoto jednou-a Majestátní loď sbírat starožitné artefakty. Přes 14 potápění misí budete čistit 17 míst na lodi pro chytře skryté stopy, které povedou vás k definitivnímu artefakt: korunovačních klenotů. Připravte se ztrácí sám sebe v historickém dobrodružství epické proporce!

PŘEJDI NA HRU


HIDDEN MYSTERIES: THE FATEFUL VOYAGE TITANIC

Odhalte tajemství legendy o potopené lodi Titanic v nové, vzrušující hře s názvem Hidden Mysteries: The Fateful Voyage - Titanic! Prohledejte všechna nádherná místa lodi a najděte všechny ukryté předměty a stopy, které vám pomohou najít východ z lodi na svobodu a přežít obrovskou tragédii! Hru Hidden Mysteries: The Fateful Voyage - Titanic si můžete stáhnout zdarma a zúčastnit se největší historické tragédie na světě! Hodně štěstí!

PŘEJDI NA HRU


1912 TITANIC MYSTERY

Historie se opakuje a známá luxusní loď Titanic II znovu stojí před velkým nebezpečím. Jste jediný člověk, který může odvrátit katastrofu a odhalit umístění bomby. Prohledejte palubu této překrásné lodi a hledejte ukryté předměty, abyste našli nápovědu, jak pomoci zastavit bombový útok. Pusťte se do dobrodružství a odhalte tajemství hry 1912-Titanic Mystery!

PŘEJDI NA HRU

Zdroj her a popis: http://www.doublegames.tv

 


TITANIC World
Copyright © 1999-2021 Zdeněk Marášek
Všechna práva vyhrazena